• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт в коридорах 1 та 2 поверхів в приміщенні учбового корпусу в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованому за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б

Оголошено тендер

449 900.00 UAH
Номер: 31d4bd99e1cd41b8bb6997e14b984871
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-17-017269-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
Замовник: Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
Очікувана вартість: 449 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт в коридорах 1 та 2 поверхів в приміщенні учбового корпусу в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованому за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.03.2026 16:22

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт в коридорах 1 та 2 поверхів в приміщенні учбового корпусу в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованому за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.04.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапорізька
Сума449 900.00 UAH