-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення і облаштування санвузла в приміщення найпростішого укриття в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» , розташованому за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
Тендер Prozorro UA-2025-11-18-011828-a
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
76d1d8e471154af49eaafc4b1df7ae7d
Внутрішній номер закупівлі:
27167444
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-18-011828-a
Замовник:
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549204
-
Адреса:
69009, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Перспективна, буд. 2 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Довга Олена Анатоліївна +380617077374 vpu23@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.11.2025 15:13 - 23.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2025 15:13 - 26.11.2025 14:55
Аукціон:
з 27.11.2025 13:59
Період кваліфікації:
26.11.2025 14:55 - 02.12.2025 16:20
Період завантаження договору:
08.12.2025 00:00 - 18.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 000.00 Поточний ремонт приміщення і облаштування санвузла в приміщення найпростішого укриття в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» , розташованому за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б