-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення і облаштування санвузла в приміщення найпростішого укриття в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» , розташованому за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
Тендер Prozorro UA-2025-11-18-011828-a
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.11.2025 15:13 - 23.11.2025 00:00
Відповідь надана
ТД
Номер:
ba0f9c70e3954365aef2c96afbbf4751
Дата опублікування:
19.11.2025 09:04
Опис:
Питання- для чого в вимогах замовника що до надання декларації щодо відповідності матеріально-технічної бази вказана вимога про наявність - нанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпаклівок на основі нітрофарб тощо., якщо робіт та матеріалів на основі нітрофарб в технічному завданню немає.
Відповідь:
Відповідно до п.3 ст.22 Закону України "Про публічні закупівлі", тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Враховуючи вказані положення Закону, а також зміст Інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічну специфікацію до предмета закупівлі, замовником було прийнято рішення про включення до умов тендерної документації вимоги щодо наявності в учасника процедури закупівлі декларації, виданої на ім’я учасника процедури закупівлі, щодо відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці з обов’язковим переліком робіт підвищеної небезпеки, серед яких обов'язкова наявність наступних видів робіт: - роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра; - нанесення лакофарбових покрить, ґрунтовок та шпаклівок на основі нітрофарб тощо.
Дата відповіді:
19.11.2025 11:44