-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення і облаштування санвузла в приміщення найпростішого укриття в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» , розташованому за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
Оголошено тендер
400 000.00
UAH
Номер:
ccf5de008fba47d4aa3030da27b0f8e6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-18-014103-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549204
-
Адреса:
69009, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Перспективна, буд. 2 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549204
-
Адреса:
69009, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Перспективна, буд. 2 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщення і облаштування санвузла в приміщення найпростішого укриття в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» , розташованому за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
18.11.2025 14:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт приміщення і облаштування санвузла в приміщення найпростішого укриття в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» , розташованому за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 26.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапорізька
Сума400 000.00 UAH