• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт кабінету з препараторською під навчально-практичний центр з професії "Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електромеханіка)" в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованого за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б

Торги відмінено

708 100.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 540.50 UAH
Номер: 5939c1faa3f34a3e87f9c918f3731fe1
Внутрішній номер закупівлі: 22181913
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-30-000177-a   
Замовник: Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
Контактна особа: Довга Олена Анатоліївна +380617077374 vpu23@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 708 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.07.2024 08:24 - 04.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 30.07.2024 08:24 - 07.08.2024 08:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴708 100.00 Поточний ремонт кабінету з препараторською під навчально-практичний центр з професії "Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електромеханіка)" в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованого за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б