-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аварійний поточний ремонт з встановленням вентиляційної системи в приміщенні простішого укриття в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованому за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
Тендер Prozorro UA-2024-10-15-013167-a
Завершена
570 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 850.00 UAH
Номер:
d536479dc3b24ebba551b989b4c6581f
Внутрішній номер закупівлі:
22900750
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-15-013167-a
Замовник:
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549204
-
Адреса:
69009, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Перспективна, буд. 2 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Довга Олена Анатоліївна +380617077374 vpu23@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
570 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.10.2024 16:11 - 20.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.10.2024 16:11 - 23.10.2024 16:16
Період кваліфікації:
23.10.2024 16:16 - 24.10.2024 12:29
Період завантаження договору:
30.10.2024 00:00 - 09.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴570 000.00 Аварійний поточний ремонт з встановленням вентиляційної системи в приміщенні простішого укриття в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованому за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б