-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аварійний поточний ремонт з встановленням вентиляційної системи в приміщенні простішого укриття в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованому за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
Тендер Prozorro UA-2024-10-15-013167-a
Завершена
570 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 850.00 UAH
Період уточнення:
15.10.2024 16:11 - 20.10.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим