-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійний поточний ремонт з встановленням вентиляційної системи в приміщенні простішого укриття в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованому за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
Оголошено тендер
570 000.00
UAH
Номер:
f024a97d07dd4930b73aca168ad874ce
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-15-016052-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549204
-
Адреса:
69009, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Перспективна, буд. 2 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549204
-
Адреса:
69009, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Перспективна, буд. 2 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
570 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аварійний поточний ремонт з встановленням вентиляційної системи в приміщенні простішого укриття в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованому за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
15.10.2024 16:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Аварійний поточний ремонт з встановленням вентиляційної системи в приміщенні простішого укриття в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованому за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 13.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума570 000.00 UAH