-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт актового залу ДНЗ "Запорізький ПЦПТО"
Тендер Prozorro UA-2021-10-06-013245-b
Завершена
476 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 760.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 760.00 UAH
Номер:
2c41f324b4114f9eb623547eac2f6c46
Внутрішній номер закупівлі:
11868529
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-06-013245-b
Замовник:
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549204
-
Адреса:
69009, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Перспективна, буд. 2 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ворко Ніна Геннадіївна +380617077374 vpu23@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
476 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 760.00 UAH
Період уточнення:
06.10.2021 16:36 - 12.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.10.2021 16:36 - 22.10.2021 12:00
Аукціон:
25.10.2021 14:34 - 25.10.2021 14:58
Період кваліфікації:
25.10.2021 14:58 - 27.10.2021 13:33
Період завантаження договору:
27.10.2021 13:33 - 16.11.2021 13:33
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписПоточний ремонт актового залу ДНЗ "Запорізький ПЦПТО"
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт актового залу ДНЗ "Запорізький ПЦПТО"
Кількість
1 послуга
Період постачання
15.11.2021 - 20.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Карпенко Андрій Анатолійович
Оскарження: 27.10.2021 13:33 - 06.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3082217193
-
Контактна особа:
Карпенко Андрій Анатолійович +380967430156 karpenko.kleaning@gmail.com
-
Адреса:
69065, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Дудикіна буд.11
Оскарження: 27.10.2021 13:33 - 06.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
476 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
476 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.10.2021 13:33
Відповіді на вимоги
10
Документи
43
Скарги
0
ТОВ "ЗАПОРІЗЬКА ЕЛЕКТРОПРОМИСЛОВА ГРУПА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32649399
-
Контактна особа:
Євген Голощапов +380508510824 evgeniy.g@zepg.com.ua
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ БОРОДІНСЬКА, будинок 12, квартира 51
Початкова пропозиція
476 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
476 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
290cbf8375f644bc8b7492e69be39d67
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-06-013245-b-b1
Постачальник:
ФОП Карпенко Андрій Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3082217193
-
Контактна особа:
Карпенко Андрій Анатолійович +380967430156 karpenko.kleaning@gmail.com
-
Адреса:
69065, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Дудикіна буд.11
Номер договору:
115/2021
Сума договору:
476 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
17.11.2021 00:00
Статус:
Підписаний