-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт актового залу ДНЗ "Запорізький ПЦПТО"
476 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
290cbf8375f644bc8b7492e69be39d67
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-06-013245-b-b1
Замовник:
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549204
-
Контактна особа:
Ворко Ніна Геннадіївна +380617077374 vpu23@meta.ua
-
Адреса:
69009, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Перспективна, буд. 2 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Карпенко Андрій Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3082217193
-
Контактна особа:
Карпенко Андрій Анатолійович +380967430156 karpenko.kleaning@gmail.com
-
Адреса:
69065, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Дудикіна буд.11
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
115/2021
Дата підписання:
17.11.2021 00:00
Період дії договору:
17.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
476 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт актового залу ДНЗ "Запорізький ПЦПТО"
Кількість
1 послуга
Період постачання
15.11.2021 - 20.12.2021