-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт актового залу ДНЗ "Запорізький ПЦПТО"
Оголошено тендер
476 000.00
UAH
Номер:
3c5a38c65ae3483dbf2c2d90babdaedc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-06-001917-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549204
-
Адреса:
69009, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Перспективна, буд. 2 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549204
-
Адреса:
69009, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Перспективна, буд. 2 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
476 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт актового залу ДНЗ "Запорізький ПЦПТО"
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
06.10.2021 14:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт актового залу ДНЗ "Запорізький ПЦПТО"
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 20.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума476 000.00 UAH