-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт в приміщенні найпростішого укриття в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованому за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
Тендер Prozorro UA-2025-05-19-010402-a
Завершена
570 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 850.00 UAH
Номер:
c95d19d9c683402f8d304c59d337184a
Внутрішній номер закупівлі:
25341562
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-19-010402-a
Замовник:
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549204
-
Адреса:
69009, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Перспективна, буд. 2 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Довга Олена Анатоліївна +380617077374 vpu23@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
570 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.05.2025 16:07 - 24.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2025 16:07 - 27.05.2025 15:39
Період кваліфікації:
27.05.2025 15:39 - 30.05.2025 10:33
Період завантаження договору:
05.06.2025 00:00 - 15.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴570 000.00 Поточний ремонт в приміщенні найпростішого укриття в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованому за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б