• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт в приміщенні найпростішого укриття в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованому за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б

Оголошено тендер

570 000.00 UAH
Номер: 7215d66ac6034350a37bf5014477fec8
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-19-009809-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
Замовник: Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
Очікувана вартість: 570 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт в приміщенні найпростішого укриття в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованому за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 19.05.2025 13:51

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт в приміщенні найпростішого укриття в Державному навчальному закладі «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованому за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.08.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапорізька
Сума570 000.00 UAH