-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт майстерень та інших приміщень, що входять до навчально-практичного центру інноваційних технологій зварювання Державного навчального закладу «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованого за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
Тендер Prozorro UA-2025-10-17-008023-a
Завершена
6 299 214.00
UAH з ПДВ
Номер:
58008a86b3974ca181ca2665b5c0ebd7
Внутрішній номер закупівлі:
26796965
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-17-008023-a
Замовник:
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549204
-
Адреса:
69009, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Перспективна, буд. 2 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Довга Олена Анатоліївна +380617077374 vpu23@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 299 214.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.10.2025 13:58 - 24.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2025 13:58 - 27.10.2025 13:23
Аукціон:
з 28.10.2025 12:00
Період кваліфікації:
27.10.2025 13:23 - 30.10.2025 12:31
Період завантаження договору:
05.11.2025 00:00 - 15.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 299 214.00 Поточний ремонт майстерень та інших приміщень, що входять до навчально-практичного центру інноваційних технологій зварювання Державного навчального закладу «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованого за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б