-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт майстерень та інших приміщень, що входять до навчально-практичного центру інноваційних технологій зварювання Державного навчального закладу «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованого за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
Оголошено тендер
6 299 214.00
UAH
Номер:
817479a6d69e4247b0a853176dad9183
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-17-007876-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549204
-
Адреса:
69009, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Перспективна, буд. 2 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний навчальний заклад "Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549204
-
Адреса:
69009, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Перспективна, буд. 2 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 299 214.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт майстерень та інших приміщень, що входять до навчально-практичного центру інноваційних технологій зварювання Державного навчального закладу «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованого за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.10.2025 12:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт майстерень та інших приміщень, що входять до навчально-практичного центру інноваційних технологій зварювання Державного навчального закладу «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти», розташованого за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2б
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапорізька
Сума6 299 214.00 UAH