-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос циркуляційний (42120000-6 Насоси та компресори)- ID: UA-2026-08-17-010450-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30107313
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 32863684ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Механічне ущільнення (42120000-6 Насоси та компресори)- ID: UA-2026-06-18-007290-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29580399
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 32863684ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Повітряний компресор (42120000-6 Насоси та компресори)- ID: UA-2026-04-01-012254-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28795629
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 32863684ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Повітряний компресор (42120000-6 Насоси та компресори)- ID: UA-2026-03-24-003133-a
- Дата створення : 24.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28703000
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 32863684ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Повітряний компресор (42120000-6 Насоси та компресори)- ID: UA-2026-03-04-009084-a
- Дата створення : 04.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28497909
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 32863684ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мотопомпа дизельна з рукавами (42120000-6 Насоси та компресори)- ID: UA-2026-03-03-014294-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28487446
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 32863684ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос консольний фекальний (42120000-6 Насоси та компресори)- ID: UA-2026-03-03-010860-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28484029
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 32863684ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос консольний каналізаційний і насоси консольні центробіжні двостороннього входу (42120...×-
Насос консольний каналізаційний і насоси консольні центробіжні двостороннього входу (42120000-6 Насоси та компресори)
- ID: UA-2026-01-22-014601-a
- Дата створення : 22.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28017414
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 32863684ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос дренажно-фекальний WQD 1500 (42120000-6 Насоси та компресори)- ID: UA-2026-01-15-002368-a
- Дата створення : 15.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27915591
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 32863684ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Механічне ущільнення (42120000-6 Насоси та компресори)- ID: UA-2025-12-23-013574-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27724742
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 32863684ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос дренажно-фекальний WQD 1500 (42120000-6 Насоси та компресори)- ID: UA-2025-12-22-002186-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27688317
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 32863684ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Механічне ущільнення (ДК 021:2015: код 42120000-6 Насоси та компресори)- ID: UA-2025-11-07-011309-a
- Дата створення : 07.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27045119
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 32863684ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Механічне ущільнення (ДК 021:2015: код 42120000-6 Насоси та компресори)- ID: UA-2025-10-10-000879-a
- Дата створення : 10.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26707308
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 32863684ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Механічне ущільнення різне (ДК 021:2015: код 42120000-6 Насоси та компресори)- ID: UA-2025-07-14-006984-a
- Дата створення : 14.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25871916
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 32863684ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос моноблочний центробіжний ( ДК 021: 2015 код 42120000-6 Насоси та компресори)- ID: UA-2025-07-04-005571-a
- Дата створення : 04.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25797925
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 32863684ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -