-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Насос дренажно-фекальний WQD 1500 (42120000-6 Насоси та компресори)
Тендер Prozorro UA-2025-12-22-002186-a
Торги не відбулися
3 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
16ec7f13237e4844bece1244958eb89a
Внутрішній номер закупівлі:
27688317
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-22-002186-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анна Зіміна +380632293044 ziminaanna77@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.12.2025 09:47 - 27.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.12.2025 09:47 - 30.12.2025 10:00
Аукціон:
з 31.12.2025 11:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 400.00 Насос дренажно-фекальний WQD 1500 (42120000-6 Насоси та компресори)