-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Механічне ущільнення (42120000-6 Насоси та компресори)
Тендер Prozorro UA-2025-12-23-013574-a
Завершена
10 300.00
UAH з ПДВ
Номер:
79900027157c49259a1e88aaabd8bd91
Внутрішній номер закупівлі:
27724742
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-23-013574-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анна Зіміна +380632293044 ziminaanna77@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.12.2025 14:33 - 02.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.12.2025 14:33 - 05.01.2026 10:00
Аукціон:
06.01.2026 12:19 - 06.01.2026 12:42
Період кваліфікації:
06.01.2026 12:42 - 06.01.2026 16:31
Період завантаження договору:
12.01.2026 00:00 - 22.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 300.00 Механічне ущільнення (42120000-6 Насоси та компресори)