• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Механічне ущільнення (42120000-6 Насоси та компресори)

Оголошено тендер

10 300.00 UAH
Номер: bf614d268510490fb56c557022c19e14
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-23-014841-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
Замовник: Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
Очікувана вартість: 10 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Механічне ущільнення (42120000-6 Насоси та компресори)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування: 23.12.2025 14:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 300.00 UAH