• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Насос циркуляційний (42120000-6 Насоси та компресори)

Торги не відбулися

14 458.33 UAH без ПДВ
Номер: 428f5a0348d745dc85b121c5c212bee3
Внутрішній номер закупівлі: 30107313
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-17-010450-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
Контактна особа: Анна Зіміна +380632293044 ziminaanna77@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 14 458.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.08.2026 16:08 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.08.2026 16:08 - 25.08.2026 10:00
Аукціон: з 26.08.2026 13:09

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴14 458.33 Насос циркуляційний (42120000-6 Насоси та компресори)