-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос циркуляційний (42120000-6 Насоси та компресори)
Оголошено тендер
17 350.00
UAH
Номер:
075bdde539df4e47a8c2b3fed1605ecc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-012739-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
17 350.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Насос циркуляційний (42120000-6 Насоси та компресори)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування:
17.08.2026 15:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума17 350.00 UAH