-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос дренажно-фекальний WQD 1500 (42120000-6 Насоси та компресори)
Тендер Prozorro UA-2026-01-15-002368-a
Завершена
3 350.00
UAH без ПДВ
Номер:
87cadc8f2bc5406bb6535fd9261a63ff
Внутрішній номер закупівлі:
27915591
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-15-002368-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анна Зіміна +380632293044 ziminaanna77@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
3 350.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Насос дренажно-фекальний WQD 1500 (42120000-6 Насоси та компресори)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.01.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДРИГА ЄВГЕНІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3067623114
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, місто Прилуки, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 186 квартира 45
Ціна пропозиції
3 350.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.01.2026 10:29
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
443d5fcb1c8641d8a9b193d91d5998a5
Ідентифікатор договору:
UA-2026-01-15-002368-a-a1
Постачальник:
ДРИГА ЄВГЕНІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3067623114
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, місто Прилуки, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 186 квартира 45
Номер договору:
04
Сума договору:
3 350.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
14.01.2026 09:33
Статус:
Виконаний