• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Насос консольний фекальний (42120000-6 Насоси та компресори)

Завершена

554 060.00 UAH з ПДВ
Номер: f16343872595482ab2d8f35bcf7cb79f
Внутрішній номер закупівлі: 28484029
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-03-010860-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
Контактна особа: Анна Зіміна +380632293044 ziminaanna77@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 554 060.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.03.2026 15:40 - 08.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.03.2026 15:40 - 11.03.2026 10:00
Аукціон: з 12.03.2026 12:33
Період кваліфікації: 11.03.2026 10:00 - 12.03.2026 16:45
Період завантаження договору: 18.03.2026 00:00 - 28.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴554 060.00 Насос консольний фекальний (42120000-6 Насоси та компресори)