• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Насос консольний фекальний (42120000-6 Насоси та компресори)

Оголошено тендер

554 060.00 UAH
Номер: 0ee10d267ed44edba185c1a138aa08ab
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-03-011364-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
Замовник: Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
Очікувана вартість: 554 060.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Насос консольний фекальний (42120000-6 Насоси та компресори)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування: 03.03.2026 14:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума554 060.00 UAH