• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Механічне ущільнення (42120000-6 Насоси та компресори)

Завершена

25 832.00 UAH з ПДВ
Номер: 6ac2508d8b7945a08c601db51b4d5429
Внутрішній номер закупівлі: 29580399
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-18-007290-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
Контактна особа: Анна Зіміна +380632293044 ziminaanna77@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 25 832.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.06.2026 13:44 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.06.2026 13:44 - 26.06.2026 10:00
Аукціон: 29.06.2026 14:02 - 29.06.2026 14:25
Період кваліфікації: 29.06.2026 14:25 - 29.06.2026 15:40
Період завантаження договору: 05.07.2026 00:00 - 15.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴25 832.00 Механічне ущільнення (42120000-6 Насоси та компресори)