-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Механічне ущільнення (ДК 021:2015: код 42120000-6 Насоси та компресори)
Тендер Prozorro UA-2025-10-10-000879-a
Завершена
3 870.00
UAH з ПДВ
Номер:
20acf601c7844fbe9e7a587fac0efec5
Внутрішній номер закупівлі:
26707308
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-10-000879-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марина Іванівна +380509952546 trepacenkoandrij@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 870.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.10.2025 09:51 - 17.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2025 09:51 - 20.10.2025 09:14
Аукціон:
з 21.10.2025 12:06
Період кваліфікації:
20.10.2025 09:14 - 20.10.2025 16:35
Період завантаження договору:
26.10.2025 00:00 - 05.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 870.00 Механічне ущільнення (ДК 021:2015: код 42120000-6 Насоси та компресори)