-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Механічне ущільнення (ДК 021:2015: код 42120000-6 Насоси та компресори)
Тендер Prozorro UA-2025-10-10-000879-a
Завершена
3 870.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.10.2025 09:51 - 17.10.2025 00:00
Відповідь надана
Уточнення по ТД
Номер:
4bc762e6216f4344a9667ab4bdd731fd
Дата опублікування:
16.10.2025 11:35
Опис:
Доброго дня.
Шановний Замовник, прохання уточнити що являється предметом закупівлі?
Згідно п.1.1.1. Додатку №1 ТД є вимога надати довідку про виконаний аналогічний договір (не менше одного), скан копію аналогічного договору та відгук на нього згідно коду ДК 44160000-9 "Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби.
Згідно п. 4.1. Розділу 1 ТД предметом закупівлі вказано ДК 021:2015: код 42120000-6 "Насоси та компресори".
Заздалегідь вдячні за відповідь.
Відповідь:
Добрий день! Шановний Учаснику, приносимо вибачення, відбулася технічна помилка скан копію аналогічного договору потрібно подавати за ДК 021:2015: код 42120000-6 "Насоси та компресори".
Дата відповіді:
16.10.2025 14:24
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
0cfe88b8b2d94b468c2e508dfa4feb39
Дата опублікування:
13.10.2025 11:39
Опис:
Шановний Замовнику прошу вказати модель обладнання до якого саме потрібно ущільнення.
Відповідь:
Добрий день! Ущільнення потрібно до насосу на котельні модель А96108701Р207340002 ТР 80-25012 AF-A-BAOE
Дата відповіді:
13.10.2025 14:26