-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Механічне ущільнення (ДК 021:2015: код 42120000-6 Насоси та компресори)
Оголошено тендер
3 870.00
UAH
Номер:
e00bdc7fc258442ca05c54dd8a0a5ceb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-10-000969-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 870.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Механічне ущільнення
(ДК 021:2015: код 42120000-6 Насоси та компресори)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування:
10.10.2025 09:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 870.00 UAH