-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мотопомпа дизельна з рукавами (42120000-6 Насоси та компресори)
Тендер Prozorro UA-2026-03-03-014294-a
Завершена
149 041.00
UAH з ПДВ
Номер:
5fdccb3f8f234500943ba037ce042fce
Внутрішній номер закупівлі:
28487446
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-03-014294-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анна Зіміна +380632293044 ziminaanna77@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
149 041.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.03.2026 16:55 - 08.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2026 16:55 - 11.03.2026 10:00
Аукціон:
з 12.03.2026 15:59
Період кваліфікації:
11.03.2026 10:00 - 11.03.2026 15:53
Період завантаження договору:
17.03.2026 00:00 - 27.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴149 041.00 Мотопомпа дизельна з рукавами (42120000-6 Насоси та компресори)