-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Повітряний компресор (42120000-6 Насоси та компресори)
Тендер Prozorro UA-2026-03-24-003133-a
Торги не відбулися
17 820.00
UAH з ПДВ
Номер:
9f004585a50342fb8572c239892f19fc
Внутрішній номер закупівлі:
28703000
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-24-003133-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анна Зіміна +380632293044 ziminaanna77@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
17 820.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.03.2026 11:08 - 29.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.03.2026 11:08 - 01.04.2026 10:00
Аукціон:
з 02.04.2026 11:25
Період кваліфікації:
01.04.2026 10:00 - 01.04.2026 16:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 820.00 Повітряний компресор (42120000-6 Насоси та компресори)