• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Повітряний компресор (42120000-6 Насоси та компресори)

Оголошено тендер

17 820.00 UAH
Номер: 3b52695ba22e432a99af04b5823b8112
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-24-003170-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
Замовник: Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
Очікувана вартість: 17 820.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Повітряний компресор (42120000-6 Насоси та компресори)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування: 24.03.2026 10:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума17 820.00 UAH