-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Насос консольний каналізаційний і насоси консольні центробіжні двостороннього входу (42120000-6 Насоси та компресори)
Тендер Prozorro UA-2026-01-22-014601-a
Завершена
4 436 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
87e29f8408ad455eb8538d0107239ad7
Внутрішній номер закупівлі:
28017414
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-22-014601-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анна Зіміна +380632293044 ziminaanna77@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 436 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.01.2026 15:30 - 27.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.01.2026 15:30 - 30.01.2026 10:00
Аукціон:
з 02.02.2026 14:58
Період кваліфікації:
30.01.2026 10:00 - 02.02.2026 11:58
Період завантаження договору:
08.02.2026 00:00 - 18.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 436 400.00 Насос консольний каналізаційний і насоси консольні центробіжні двостороннього входу (42120000-6 Насоси та компресори)