-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос консольний каналізаційний і насоси консольні центробіжні двостороннього входу (42120000-6 Насоси та компресори)
Оголошено тендер
4 436 400.00
UAH
Номер:
134dca8af9914e7b941f0e67e2954f4c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-22-017865-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
4 436 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Насос консольний каналізаційний і насоси консольні центробіжні двостороннього входу (42120000-6 Насоси та компресори)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування:
22.01.2026 15:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 436 400.00 UAH