-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Станції пробопі...×-
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Станції пробопідготовки)
- ID: UA-2025-07-29-008557-a
- Дата створення : 29.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26001016
ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Маніфольд позит...×-
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Маніфольд позитивного тиску)
- ID: UA-2024-10-14-006920-a
- Дата створення : 14.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22879804
ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Система для кон...×-
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Система для концентрування проб)
- ID: UA-2024-10-14-006087-a
- Дата створення : 14.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22878855
ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Обладнання для...×-
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Обладнання для лабораторії)
- ID: UA-2024-10-11-009889-a
- Дата створення : 11.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22867797
ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Станції для доз...×-
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Станції для дозування рідин)
- ID: UA-2024-09-24-005137-a
- Дата створення : 24.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22682355
ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Ціаноакрилова к...×-
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Ціаноакрилова камера)
- ID: UA-2024-08-16-009533-a
- Дата створення : 16.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22339271
ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Автоматичні ста...×-
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Автоматичні станції пробопідготовки для виділення ДНК)
- ID: UA-2023-05-18-011857-a
- Дата створення : 18.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17823180
ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Гомогенізатори...×-
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Гомогенізатори для кісток та адаптери для розмолу кісткового матеріалу)
- ID: UA-2023-05-01-011207-a
- Дата створення : 01.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17630998
ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Станції для доз...×-
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Станції для дозування рідин)
- ID: UA-2023-04-28-005793-a
- Дата створення : 28.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17614326
ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 38810000-6 “Обладнання для керування виробничими процесами” (Лабораторне...×-
код ДК 021:2015 - 38810000-6 “Обладнання для керування виробничими процесами” (Лабораторне обладнання та запасні частини)
- ID: UA-2022-10-06-001289-a
- Дата створення : 06.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15512339
ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 38810000-6 “Обладнання для керування виробничими процесами” (Обладнання...×-
код ДК 021:2015 - 38810000-6 “Обладнання для керування виробничими процесами” (Обладнання для лабораторії та запасні частини)
- ID: UA-2022-10-06-000354-a
- Дата створення : 06.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15511402
ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 38810000-6 “Обладнання для керування виробничими процесами” (Лабораторне...×-
код ДК 021:2015 - 38810000-6 “Обладнання для керування виробничими процесами” (Лабораторне обладнання та запасні частини)
- ID: UA-2022-10-05-011845-a
- Дата створення : 05.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15510025
ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 38810000-6, Обладнання для керування виробничими процесами/ Industrial p...×-
Код ДК 021:2015 – 38810000-6, Обладнання для керування виробничими процесами/ Industrial process control equipment (Запасні частини до обладнання)
- ID: UA-2021-06-10-010302-b
- Дата створення : 10.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10289243
ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 38810000-6, Обладнання для керування виробничими процесами/ Industrial p...×-
Код ДК 021:2015 – 38810000-6, Обладнання для керування виробничими процесами/ Industrial process control equipment (Система для автоматичного виділення та очищення ДНК з експертних зразків методом осадження на магнітних частках)
- ID: UA-2021-04-19-007219-a
- Дата створення : 19.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9581414
ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 38810000-6, Обладнання для керування виробничими процесами/ Industrial p...×-
Код ДК 021:2015 – 38810000-6, Обладнання для керування виробничими процесами/ Industrial process control equipment (Система для автоматичного виділення та очищення ДНК з експертних зразків методом осадження на магнітних частках)
- ID: UA-2021-04-19-006072-c
- Дата створення : 19.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9576610
ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиТорги відміненоТорги відмінено -