-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Маніфольд позитивного тиску)
Тендер Prozorro UA-2024-10-14-006920-a
Категорія замовника: пункт 3 частина 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 08130, Київська область, Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 4. Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою.
Завершена
743 820.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 719.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 719.10 UAH
Номер:
774890da14db451f886dc3212cb288c4
Внутрішній номер закупівлі:
22879804
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-14-006920-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25574630
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Богомольця, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руслана Володимирівна Маслова +380443743420 maslovarv@dndekc.mvs.gov.ua https://dndekc.mvs.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
743 820.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.10.2024 13:24 - 19.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.10.2024 13:24 - 22.10.2024 10:00
Аукціон:
23.10.2024 13:54 - 23.10.2024 14:17
Період кваліфікації:
23.10.2024 14:17 - 28.10.2024 12:34
Період завантаження договору:
03.11.2024 00:00 - 13.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴743 820.00 Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Маніфольд позитивного тиску)