-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Маніфольд позитивного тиску)
Тендер Prozorro UA-2024-10-14-006920-a
Категорія замовника: пункт 3 частина 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 08130, Київська область, Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 4. Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою.
Завершена
743 820.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 719.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 719.10 UAH
Період уточнення:
14.10.2024 13:24 - 19.10.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим