• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Автоматичні станції пробопідготовки для виділення ДНК)

Категорія замовника: пункт 3 частина 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 08130, Київська область, Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 4. Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою.

Завершена

9 692 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 96 924.00 UAH
Номер: 46028a5d4f5a4be69bbee491641461e5
Внутрішній номер закупівлі: 17823180
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-18-011857-a   
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
Контактна особа: Руслана Володимирівна Маслова +380443743420 maslovarv@dndekc.mvs.gov.ua https://dndekc.mvs.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 9 692 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.05.2023 15:43 - 05.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 18.05.2023 15:43 - 08.06.2023 10:00
Період кваліфікації: 08.06.2023 10:00 - 14.06.2023 15:08
Період завантаження договору: 20.06.2023 00:00 - 30.06.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 692 400.00 Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Автоматичні станції пробопідготовки для виділення ДНК)