-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Автоматичні станції пробопідготовки для виділення ДНК)
Оголошено тендер
9 692 400.00
UAH
Номер:
0f485174eeed448084b5c9b4d89c3a83
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-18-003278-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25574630
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Богомольця, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25574630
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Богомольця, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
9 692 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Автоматичні станції пробопідготовки для виділення ДНК)
Примітки:
Товари
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
18.05.2023 15:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума9 692 400.00 UAH