-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Ціаноакрилова камера)
Тендер Prozorro UA-2024-08-16-009533-a
Категорія замовника: пункт 3 частина 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 08130, Київська область, Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 4. Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою
Завершена
1 342 530.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 712.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 712.65 UAH
Номер:
fa68e1b37e4146b69883fa4e5c4592c8
Внутрішній номер закупівлі:
22339271
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-16-009533-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25574630
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Богомольця, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руслана Володимирівна Маслова +380443743420 maslovarv@dndekc.mvs.gov.ua https://dndekc.mvs.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 342 530.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.08.2024 16:09 - 21.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.08.2024 16:09 - 24.08.2024 10:00
Аукціон:
26.08.2024 13:55 - 26.08.2024 14:18
Період кваліфікації:
26.08.2024 14:18 - 30.08.2024 15:51
Період завантаження договору:
05.09.2024 00:00 - 15.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 342 530.00 Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Ціаноакрилова камера)