-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Гомогенізатори для кісток та адаптери для розмолу кісткового матеріалу)
Тендер Prozorro UA-2023-05-01-011207-a
Категорія замовника: пункт 3 частина 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 08130, Київська область, Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 4. Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою.
Завершена
8 467 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 84 670.00 UAH
мін. крок: 1% або 84 670.00 UAH
Номер:
2ca7cdbf590d475586a1bc4dd02c776b
Внутрішній номер закупівлі:
17630998
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-01-011207-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25574630
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Богомольця, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руслана Володимирівна Маслова +380443743420 maslovarv@dndekc.mvs.gov.ua https://dndekc.mvs.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 467 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.05.2023 16:48 - 07.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.05.2023 16:48 - 10.05.2023 10:00
Період кваліфікації:
10.05.2023 10:01 - 12.05.2023 15:04
Період завантаження договору:
18.05.2023 00:00 - 28.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 467 000.00 Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Гомогенізатори для кісток та адаптери для розмолу кісткового матеріалу)