-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 38810000-6, Обладнання для керування виробничими процесами/ Industrial process control equipment (Система для автоматичного виділення та очищення ДНК з експертних зразків методом осадження на магнітних частках)
Тендер Prozorro UA-2021-04-19-007219-a
Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською мовою, за винятком документів та інформації, передбачених п.6 розділу 3 тендерної документації, які можуть бути складені українською та/або російською мовами. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою.
Завершена
12 955 469.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 64 777.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 64 777.35 UAH
Номер:
6f70a2e0d11b4671b96cea0af857b6e8
Внутрішній номер закупівлі:
9581414
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-19-007219-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25574630
-
Додаткова контактна особа:
Dubonos Kostiantyn Valentynovych +380443743444 tender_dndekc@ukr.net
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Богомольця, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костянтин Валентинович Дубонос +380443743444,+380442763753 tender_dndekc@ukr.net https://dndekc.mvs.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 955 469.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
64 777.35 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
388 664.00 UAH
Період уточнення:
19.04.2021 17:58 - 10.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
19.04.2021 17:58 - 20.05.2021 18:00
Період прекваліфікації:
20.05.2021 18:00 - 06.06.2021 00:00
Аукціон:
07.06.2021 11:43 - 07.06.2021 12:04
Період кваліфікації:
07.06.2021 12:04 - 09.06.2021 11:17
Період завантаження договору:
09.06.2021 11:17 - 29.06.2021 11:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата Товару Покупцем здійснюється на підставі отриманих від Постачальника рахунка-фактури та видаткової накладної шляхом безготівкового переказу коштів на його поточний рахунок, вказаний у розділі 17 цього Договору протягом ____ банківських днів (вказується учасником, але не менше 10 банківських днів) з моменту поставки Товару./Payment for the Goods by the Buyer is made on the basis of the invoice and expense invoice received from the Supplier by non-cash transfer to his current account specified in section 17 of the Agreement within ____ banking days (specified by the participant, but not less than 10 banking days).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Система для автоматичного виділення та очищення ДНК з експертних зразків методом осадження на магнітних частках
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 15.10.2021
Місце постачання
08130, Україна, Київська область, c. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 4
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АЛТ Україна Лтд
Оскарження: 09.06.2021 11:17 - 20.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36257647
-
Контактна особа:
Матвійчук Алла Миколаївна +380444927270 mam@alt.ua
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вулиця Командарма Каменєва, 4-А
Оскарження: 09.06.2021 11:17 - 20.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
11 995 200.00 UAH з ПДВ /
11 995 200.00 UAH з ПДВ
11 995 200.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
13
Документи
19
Скарги
0
ТОВ Хімлаборреактив
×
-
Код ЄДРПОУ:
23522853
-
Контактна особа:
Жолобіцький Володимир Іванович +380444944242 tender.hlr@chemlab.kiev.ua
-
Адреса:
03006, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Червоноармійська, 57/3
Початкова пропозиція
12 720 000.00 UAH з ПДВ /
12 720 000.00 UAH з ПДВ
12 720 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
31.05.2021 11:49
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
13
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
4308d71090d143cb893d627c5741687d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-19-007219-a-b1
Постачальник:
ТОВ АЛТ Україна Лтд
×
-
Код ЄДРПОУ:
36257647
-
Контактна особа:
Матвійчук Алла Миколаївна +380444927270 mam@alt.ua
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вулиця Командарма Каменєва, 4-А
Номер договору:
84/2021
Сума договору:
11 995 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
9 996 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
25.06.2021 12:00
Статус:
Виконаний