-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 38810000-6, Обладнання для керування виробничими процесами/ Industrial process control equipment (Система для автоматичного виділення та очищення ДНК з експертних зразків методом осадження на магнітних частках)
11 995 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
4308d71090d143cb893d627c5741687d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-19-007219-a-b1
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25574630
-
Контактна особа:
Dubonos Kostiantyn Valentynovych +380443743444 tender_dndekc@ukr.net https://dndekc.mvs.gov.ua/
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Богомольця, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ АЛТ Україна Лтд
×
-
Код ЄДРПОУ:
36257647
-
Контактна особа:
Матвійчук Алла Миколаївна +380444927270 mam@alt.ua
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вулиця Командарма Каменєва, 4-А
Класифікатор ДК 021:2015:
38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиАналіз за цим CPV
Номер договору:
84/2021
Дата підписання:
25.06.2021 12:00
Період дії договору:
25.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
11 995 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 999 200.00 UAH)
Оплачено:
11 995 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 999 200.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Система для автоматичного виділення та очищення ДНК з експертних зразків методом осадження на магнітних частках
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 15.10.2021
Місце постачання
08130, Україна, Київська область, c. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 4
На карті
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
ДНДЕКЦ МВС
IBAN:UA218201720343140001000016344
ТОВ "АЛТ Україна ЛТД
IBAN:UA853005280000026001001360632
Сума
8218392.47 UAH
Статус
Оплачений
27.07.2021 12:04
Док-ти
1
ДНДЕКЦ МВС
IBAN:UA218201720343140001000016344
ТОВ "АЛТ Україна ЛТД
IBAN:UA853005280000026001001360632
Сума
3776807.53 UAH
Статус
Оплачений
13.08.2021 10:58
Док-ти
1