-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Станції для дозування рідин)
Тендер Prozorro UA-2023-04-28-005793-a
Категорія замовника: пункт 3 частина 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 08130, Київська область, Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 4. Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою.
Завершена
11 000 550.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 110 005.50 UAH
мін. крок: 1% або 110 005.50 UAH
Номер:
50a300cfdfe943c993dec9406f8fa188
Внутрішній номер закупівлі:
17614326
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-28-005793-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25574630
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Богомольця, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руслана Володимирівна Маслова +380443743420 maslovarv@dndekc.mvs.gov.ua https://dndekc.mvs.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 000 550.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.04.2023 13:30 - 05.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.04.2023 13:30 - 08.05.2023 10:00
Період кваліфікації:
08.05.2023 10:02 - 12.05.2023 11:48
Період завантаження договору:
18.05.2023 00:00 - 28.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 000 550.00 Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Станції для дозування рідин)