-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 38810000-6, Обладнання для керування виробничими процесами/ Industrial process control equipment (Система для автоматичного виділення та очищення ДНК з експертних зразків методом осадження на магнітних частках)
Тендер Prozorro UA-2021-04-19-006072-c
Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською мовою, за винятком документів та інформації, передбачених п.6 розділу 3 тендерної документації, які можуть бути складені українською та/або російською мовами. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою.
Торги відмінено
12 955 469.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 64 777.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 64 777.35 UAH
Номер:
5498f276c7fe4edea0582378f6bbd806
Внутрішній номер закупівлі:
9576610
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-19-006072-c
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25574630
-
Додаткова контактна особа:
Dubonos Kostiantyn Valentynovych +380443743444 tender_dndekc@ukr.net
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Богомольця, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костянтин Валентинович Дубонос +380443743444,+380442763753 tender_dndekc@ukr.net https://dndekc.mvs.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 955 469.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
64 777.35 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
388 664.00 UAH
Період уточнення:
19.04.2021 15:24 - 10.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
19.04.2021 15:24 - 20.05.2021 18:00
Аукціон:
з 25.06.2021 14:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата Товару Покупцем здійснюється на підставі отриманих від Постачальника рахунка-фактури та видаткової накладної шляхом безготівкового переказу коштів на його поточний рахунок, вказаний у розділі 17 цього Договору протягом ____ банківських днів (вказується учасником, але не менше 10 банківських днів) з моменту поставки Товару./Payment for the Goods by the Buyer is made on the basis of the invoice and expense invoice received from the Supplier by non-cash transfer to his current account specified in section 17 of the Agreement within ____ banking days (specified by the participant, but not less than 10 banking days).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Система для автоматичного виділення та очищення ДНК з експертних зразків методом осадження на магнітних частках
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 15.10.2021
Місце постачання
08130, Україна, Київська область, c. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 4
На карті
Інформація про скасування
Номер:
5c581a38261e41648d2b48d4ce83f05a
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Станом на дату засідання тендерного комітету у замовника існує необхідність у зміні конкретної назви предмета закупівлі. Наразі у замовника відсутня технічна можливість змінити конкретну назву предмета закупівлі в річному плані закупівель (https://infobox.prozorro.org/updates/richniy-plan-zakupivel-ta-yogo-statusi).
Період оскарження:
19.04.2021 17:21 - 30.04.2021 00:00
Дата опублікування:
19.04.2021 17:21
Дата виконання:
30.04.2021 00:02
Статус:
Виконано