• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 38810000-6, Обладнання для керування виробничими процесами/ Industrial process control equipment (Система для автоматичного виділення нуклеїнових кислот)

Оголошено тендер

12 955 469.00 UAH
Номер: 0ea93fda56664e59a7175d10a009661f
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-16-002654-c
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 12 955 469.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 – 38810000-6, Обладнання для керування виробничими процесами/ Industrial process control equipment (Система для автоматичного виділення нуклеїнових кислот)
Примітки: Товар
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 16.04.2021 12:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума12 955 469.00 UAH