-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Станції пробопідготовки)
Тендер Prozorro UA-2025-07-29-008557-a
Категорія замовника: пункт 3 частина 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 08130, Київська область, Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 4. Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою.
Завершена
14 766 714.72
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 73 833.57 UAH
мін. крок: 0.5% або 73 833.57 UAH
Номер:
b877ac56aedb49b0b7a14feb4dbd288a
Внутрішній номер закупівлі:
26001016
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-29-008557-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25574630
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Богомольця, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Павлівна Косарь +380443743420 kosarnp@dndekc.mvs.gov.ua https://dndekc.mvs.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 766 714.72 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.07.2025 15:27 - 04.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2025 15:27 - 07.08.2025 10:00
Аукціон:
з 08.08.2025 15:08
Період кваліфікації:
07.08.2025 10:00 - 11.08.2025 14:24
Період завантаження договору:
17.08.2025 00:00 - 27.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 766 714.72 Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Станції пробопідготовки)