• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Станції пробопідготовки)

Оголошено тендер

14 766 714.72 UAH
Номер: 35bf60958390468d82761a9f4c6f70be
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-29-009680-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 14 766 714.72 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Станції пробопідготовки)
Примітки: Товари
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 29.07.2025 15:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума14 766 714.72 UAH