• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Обладнання для лабораторії)

Категорія замовника: пункт 3 частина 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 08130, Київська область, Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 4. Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою.

Завершена

83 127 847.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 415 639.24 UAH
Номер: 6801ccdb045d40b0955bf6f5855f0540
Внутрішній номер закупівлі: 22867797
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-11-009889-a   
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
Контактна особа: Руслана Володимирівна Маслова +380443743420 maslovarv@dndekc.mvs.gov.ua https://dndekc.mvs.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 83 127 847.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.10.2024 14:47 - 17.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 11.10.2024 14:47 - 20.10.2024 10:00
Період кваліфікації: 20.10.2024 10:00 - 23.10.2024 11:31
Період завантаження договору: 29.10.2024 00:00 - 08.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴83 127 847.00 Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Обладнання для лабораторії)