-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Обладнання для лабораторії)
Оголошено тендер
83 127 847.00
UAH
Номер:
808a0d9ba5f74ea9b2ab81125c95d5d8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-11-009378-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25574630
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Богомольця, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25574630
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Богомольця, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
83 127 847.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Обладнання для лабораторії)
Примітки:
Товари
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
11.10.2024 13:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума83 127 847.00 UAH