• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Код ДК 021:2015 – 38810000-6, Обладнання для керування виробничими процесами/ Industrial process control equipment (Запасні частини до обладнання)

Товари

Завершена

1 208 314.00 UAH з ПДВ
Номер: 79c65b7cb9004e45990ad3090a3ed576
Внутрішній номер закупівлі: 10289243
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-10-010302-b   
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
Контактна особа: Костянтин Валентинович Дубонос +380443743444,+380442763753 tender_dndekc@ukr.net https://dndekc.mvs.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Для здійснення закупівлі «Код ДК 021:2015 – 38810000-6, Обладнання для керування виробничими процесами/ Industrial process control equipment (Запасні частини до обладнання)» для забезпечення потреб ДНДЕКЦ МВС на 2021 рік тендерним комітетом було двічі оголошено проведення відкритих торгів: оголошення № UA-2021-03-09-013243-c (звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-03-09-013243-c, дата формування звіту: 9 квітня 2021 року) та оголошення № UA-2021-04-13-005248-a (звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-04-13-005248-a, дата формування звіту: 14 травня 2021 року). Разом з тим, на участь у вказаних торгах не було подано достатньої кількості тендерних пропозиції, у зв’язку з чим торги були відмінені згідно з ч.2 ст.32 Закону. Оскільки у замовника існує потреба у здійсненні закупівлі, для проведення закупівлі «Код ДК 021:2015 – 38810000-6, Обладнання для керування виробничими процесами/ Industrial process control equipment (Запасні частини до обладнання)» замовник повинен обрати і провести одну з процедур закупівель, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон). Пунктом 1 частини 2 статті 40 Закону передбачено, що якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом, замовник як виняток може застосувати переговорну процедуру закупівлі. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість: 1 208 314.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Збірка поршнів / шприців для автоматичної станції пробопідготовки виділення нуклеїнових кислот Automate Express™, 4448535
Код ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами
Кількість 4 штуки
Період постачання до 15.10.2021
Місце постачання 08130, Україна, Київська область, c. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 4 На карті
Флоуметр FRU, ASSY, FLWMTR W/QD, ICH, A29258
Код ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами
Кількість 2 штуки
Період постачання до 15.10.2021
Місце постачання 08130, Україна, Київська область, c. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 4 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛТ УКРАЇНА ЛТД"

Оскарження: 10.06.2021 16:53 - 21.06.2021 00:00
Ціна пропозиції 1 206 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.06.2021 16:53
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 6ad6bee1822348d3870187e42e9b5227
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-10-010302-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛТ УКРАЇНА ЛТД"
Номер договору: 83/2021
Сума договору: 1 206 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 005 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 25.06.2021 11:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 83_2021.pdf
p7s
sign.p7s